Вівторок
16.10.2018
09:04
Форма входу
Категорії розділу
Мої файли [0]
Презентації [3]
Результати навчально-виховної роботи
Виховні заходи [6]
Календарні плани [15]
Тематично-календарне планування навчального матеріалу у 1-4 класах
ДОКУМЕНТАЦІЯ [9]
Нормативно-правові документи, які використовуються вчителем під час роботи
Конспекти уроків [0]
Дидактичні матеріали [7]
Карти, таблиці, набори карток з текстом, цифрами або малюнками, реактиви, рослини тощо, які роздаються учням для самостійної роботи в класі і вдома або демонструються вчителем перед усім класом.
Наочність [0]
Контрольні та самостійні роботи [0]
Все для батьків [3]
Батьківський комітет, побажання, пропозиці.
Батьківські збори [0]
Тематика та матеріали для проведення батьківських зборів
Майбутній першокласник [2]
Пам'ятки, поради для батьків майбутніх першокласників та для всіх, хто цікавиться питаннями навчання та виховання дітей шестирічного віку
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cайт вчителя початкових класів Ковалюк-Цецури О. О.
Головна » Файли » Все для батьків

Виконуємо домашні завдання
08.03.2015, 19:51

Почніть з предмета, який легше дається Вашій дитині, і не відповідайте ні на одне з питань, заданих Вам, поки завдання не буде виконано до кінця. Подивіться, чи є неточності, запропонуйте дитині самій їх виявити. Намагайтеся уникати слова помилка. Не висміюйте помилки своїх дітей.

 Математика. Таблицю множення повісьте над робочим столом, у куточку відпочинку і вчіть по ній і множити, і ділити одночасно. Випереджуйте школу, вчіть всю таблицю. Задачі вчіть читати і уявляти те, про що йдеться. Якщо дитина не може впоратися із задачею, то покажіть, як це зробити за допомогою наочності, моделі, рішення іншої задачі.
  Читання. Один раз дитина читає сама. Потім переказує Вам прочитане. Якщо переказ певного уривка тексту неточний, нехай перечитає ще раз. Обов'язково читайте з дитиною книги вголос, почергово, а по можливості, за ролями.
 Українська мова. Якщо у дитини виникли труднощі, виконайте з нею завдання усно, але не пишіть у підручнику ні букв, ні слів. Під час письмового виконання дитина ще раз все згадає. Вийдіть з кімнати, поки вона не виконає завдання. Не стійте за спиною.
Я і Україна.  Привчайте навчатися не тільки по  підручнику. Передплачуйте журнали, купуйте додаткову літературу, користуйтеся і навчайте дитину користуватися довідковою літературою. З періодичних видань робіть вирізки, добірки за темами збирайте в папках. Це знадобиться в наступні роки навчання. Статті у підручнику дитина повинна прочитати, переказати і відповісти на запитання.

Категорія: Все для батьків | Додав: Гречанка | Теги: математика, ЗОШ № 20, таблиця множення, учні, я і Україна, домашні завдання, батьки, читання, Самостійність, Українська мова
Переглядів: 141 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar